Topení

Potřebujete nové topení ?

Rekonstruujete topení v bytě či starším domě? Pořizujete si topení pro nové bydlení? Potřebujete vyměnit starý kotel za nový nebo litinové radiátory za deskové? Záleží-li vám na kvalitě rozvodů topení ve vašem domě, nabídneme vám:

Projekt topení

Projektem na míru můžete výrazně ušetřit budoucí náklady na vytápění. Poradíme vám nejvhodnější řešení pro vaši stavbu.

Otopné soustavy

Montujeme rozvody vytápění. Vždy s ohledem na dlouhou životnost a provozní bezpečnost.

Radiátory

Dodáváme a montujeme radiátory. Výměna a montáž radiátorů-deskových i litinových. 

Podlahové vytápění

Tento způsob vytápění rodinných domů i jiných objektů má největší výhodu v komfortu bydlení, neboť teplo od podlahy je nejdůležitější. Oceníte to jak v obytných místnostech, tak zřejmě nejvíce v koupelně, kdy vystoupíte z vany nebo sprchového koutu na vyhřátou podlahu.

Význam komplexní služby

My nabízíme komplexní služby ve formě návrhu a odborné instalace podlahového topení. Vyhnete se tak riziku nefunkčnosti systému podlahového topení již před betonáží. Proto je nejlepším řešením najmout si specializovanou topenářskou firmu jakou jsme my. Provádíme komplexní instalaci topení. Jen tak máte jistotu záruky na správnou a dokonalou funkčnost podlahového topení.

Provádíme montáže plynových kotlů malých, středních i velkých. Tuto službu nabízíme jak majitelům rodinných domků, tak školám, institucím, provozovatelům komerčních objektů, tak i ostatním subjektům včetně velkých průmyslových komplexů, kde se vytápí velkými plynovými kotli.

Topení na plyn je úsporné

Máte-li u domu plynovou přípojku, tak rozhodně nejekonomičtěji vyjde pořízení a instalace plynového kotle. Zároveň je tento způsob vytápění i poměrně ekologický, jelikož do ovzduší je uvolňováno opravdu minimální množství škodlivých spalin.

Montáž a zapojení jen odborníkem

Plyn je dobrým sluhou, ale zlým pánem. Sebemenší netěsnost spojů může vyústit v ohrožení zdraví a života. Riskovat se v případě plynu nevyplatí, a proto využijte naší nabídky. Kromě toho, že Vám můžeme poradit nejvhodnější kotel pro vaši nemovitost, tak Vám plynový kotel samozřejmě odborně namontujeme a odzkoušíme a budeme provádět pravidelný servis.

Tepelná čerpadla

Provádíme montáže a servis tepelných čerpadel

Krbová kamna

Dodáváme a montujeme krbová kamna. Zajistíme i vyvložkování a revizi komína. 

Plynové kotelny

Dodáváme plynové kotelny od malých výkonů po průmyslové kotelny.